MAX reality sa špecializuje najmä na Komárňanské (mesto aj okres) nehnuteľnosti. Vďaka detailnej znalosti miestneho trhu dlhoročnej praxe a cenným osobným kontaktom Vám ponúka prvotriedny servis.

logo +421 918 927 426

ZÁCS PIROSKA
+421 918 927 426

MAX reality predá/prenajme Vašu nehnuteľnosť

MAX reality predá/prenajme Vašu nehnuteľnosť

PREDAJ: prízemie polyfunkčnej budovy s vlastným vchodom v Komárne

PREDAJ: prízemie polyfunkčnej budovy s vlastným vchodom v Komárne Exkluzívne v MAX reality: na predaj ponúkame nebytovú časť / prízemie polyfunkčnej budovy s podlahovou plochou 90 m2 v Komárne.
MOŽNOSTI VYUŽITIA: OBCHODNÝ PRIESTOR, REHABILITAčNÉ STREDISKO, ORDINÁCIA, ATELIER, KANCELÁRIA, PO PRESTAVBE AJ NA BÝVANIE.


Budova je samostatným objektom, s dvoma samostatnými vstupmi. Je trojpodlažná bez podpivničenia. Strecha je sedlová. Obsahuje miestnosti: schodisko, prízemný objekt /predajňa, atelier, obchod - podľa využitia/ a na poschodí 1. a 2. bytové jednotky. Objekt je umiestnený v blízkosti miestnej komunikácie na ktorú je komunikačne napojený.
Konštrukcia : systém VELOX so zabudovanou tepelnou izoláciou v spojení s priebežným betónovým jadrom. Je variabilný, staticky mimoriadne odolný systém, stabilný a pevný. Keďže Velox je prírodný materiál - výrazne šetrí energiu, budova patrí k udržateľnej výstavbe.
Základy domu sú betónové, pásové/ stropy železobetónové/ strecha stanová/ vonkajšia omietka je brizolitová. V spoločných schodiskových priestoroch sú nové plastové okná/ elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Objekt je vybavený vnútorným rozvodom teplej a studenej vody, kanalizácie a plynu.

Dispozičné riešenie:
1. nadzemné podlažie/prízemie/ nebytová časť: vstupná miestnosť priamo z ulice, priestranná denná miestnosť,ďalšia miestnosť vstupom aj z ulice, skladová miestnosť, technická miestnosť - kotoľňa, kuchynský roh , 2x toaleta s umývadlami.

Vstup je aj z uličnej strany budovy aj zo schodišťového priestoru objektu.Cena zahŕňa kompletný servis: zabezpečený overeným notárom, vrátane notárskej zápisnice a vkladom na kataster.

V prípade záujmu volajte cez pracovné dni od pondelka do piatku od 9.00 do 17.00 hod. Ďakujem


Zács Piroska
+421 918 927 426
zacspiroska@gmail.com

Zács Attila
+421 905 325 001
zacsattila@gmail.com

98.000,- € v cene je kompletný servis/NOTÁRSKA ZÁPISNICA/VKLAD DO KATASTRA -elektronicky

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Komárno
  • Mesto: Komárno
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Obchodné priestory
  • Typ: predaj - exkluzívne
sledovať ponuku
Celková rozloha95 m²
Úžitková plocha90 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
El. napätie230/400V
Vykurovanievlastné
Pivnicanie
Parkovanieverejné
Predzáhradkaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáplastovéfoto

Piroska Zács

majiteľ, realitný poradca
hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: +421918927426
E-mail: zacspiroska@gmail.com

všetky realitné ponuky makléraRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk